AKCE

Kompletní svatební den v Čertousích

_

Hotelový a restaurační komplex Čertousy s přilehlým rybníčkem je jako stvořený pro pořádání svateb. Máme k dispozici krásnou zahradu s altánem i vnitřní prostory pro svatební obřad, společenský sál a venkovní terasy pro hostinu i raut, stylový vinný sklípek. Využijte krásného romantického prostředí a nechte si u nás zajistit kompletní profesionální svatební servis.

Nabízíme místo pro svatební obřad, hostinu, raut, hudbu, výzdobu i ubytování pro novomanžele a svatebčany. Zkrátka „vše na jednom místě“.

Svatební nabídka ZDE

Chcete nezávazně zjistit více informací? Kontaktujte nás telefonicky na +420 605 245 546, e-mailem na provozni@certousy.cz nebo přes formulář:

Vše bez starostí a na jednom místě
_

Zajistíme Vám kompletní svatební servis, díky čemuž tak budete moci svůj svatební den prožít v klidu a věnovat se sobě a svým hostům.

food

Svatební hostina

Rádi připravíme svatební hostinu pro váš velký den. Kromě klasického svatebního menu nabízíme i občerstvení v podobě grilování na terase nebo oblíbené svatební rauty. 

ring

Svatební obřad

Hledáte romantické prostředí pro uspořádání svatebního obřadu v okolí Prahy? Jste na správném místě. V letním období nabízíme možnost obřadu v nádherné hotelové zahradě či v novém exkluzivním vnitřním svatebním salonku.

Hotel Čertousy

Svatební promovideo

CzechEnglishGermanFrenchRussianSpanishChinese (Simplified)